Program

Gitara

Głównym celem kursu jest integracja nauki słuchu, teorii - improwizacji i akompaniowania. Pierwszym etapem kursu jest nauka podstawowych technik gry na gitarze klasycznej i umiejętności czytania nut.


Wokal

Nauka śpiewu to lekcja związana z poznawaniem tajników wydobywania dźwięku, a także praktycznego wykorzystania tych wskazówek. W śpiewie dziecka możliwa jest znaczna poprawa barwy głosu, a także możliwości wokalnych.

Perkusja

Głównym celem nauki gry na perkusji jest poznanie podstawowych technik grania rytmów. Rozwijanie umiejętności gry na tym instrumencie, pozytywnie wpływa na rozpoznawanie procesów myślowych i analitycznych u dziecka. 

Pianino

Nauka gry na pianinie ma ogromny wpływ na rozwój dziecka. W odróżnieniu od gry na innych instrumentach, gra na pianinie w równym stopniu rozwija obydwie półkule mózgu. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się ze specyfiką gry, podstawami techniki fortepianowej i zapisu nutowego. 

Gordonki

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych dzieci oraz kobiet w ciąży metodą E.E. Gordona. Zajęcia te czerpią z naturalnych zdolności muzycznych, z którymi rodzą się dzieci i polegają na kształceniu audiacji, czyli muzycznego myślenia.

Musical 

Zajęcia dla tych, którzy kochają śpiew, taniec i aktorstwo. Forma ta jest dla uczniów z pasją do muzyki i teatru, dla których świat teatru, kreowanie oraz tworzenie go jest niekończącą się przygodą. Musical obejmuje zajęcia wokalne, taneczne oraz aktorskie.