Artur Maciejewski

Współzałożyciel

Muzyk, pianista i akordeonista. Laureat konkursów akordeonowych w Polsce. Koncertował  na Bliskim Wschodzie, Puerto Rico i wielu krajach europejskich. Od 2018 r współpracuje z fundacją i chórem Ars Chori, wokalistami programów muzycznych oraz muzykami Filharmonii Narodowej. 

Kadra złożona z zawodowych muzyków

Krzysztof Jarosz

Gitarzysta, producent muzyczny i nauczyciel. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa.


Justin Berg

Wokalistka, pianistka, dyrygentka i certyfikowany trener wokalny ECEW i Voice and More. Laureatka nagrody Grand Prix w kategorii najlepsza piosenka francuska. 

Maria Kędziora

Studiuje instrumentalistykę na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła licencjat, studium pedagogiczne i aktualnie jest na studiach magisterskich. Specjalizuję się w grze na organach, jednak to od fortepianu zaczęła się moja przygoda z muzyką. Gram na tym instrumencie od czwartego roku życia.

Mateusz Wiewióra

Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w wieku  13 lat. Ukończył wydział jazzu ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie perkusji jazzowej u prof. Kazimierza Jonkisza. Jako perkusista z łatwością odnajduje się w każdym gatunku muzycznym. Na co dzień współpracuje z zespołami.